AKTUALNOŚCI

Warsztaty łyżwiarskie ice’n’roll academy

01.05.2022

Lubimy kończyć sezon mocnym akcentem. Kolejna edycja warsztatów ice’n’roll academy ponownie przyciągnęła do Bydogszczy miłośników łyżwiarstwa. Godziny spędzone na lodzie, zajęcia imitacyjne na sali oraz nowość – seminarium z sędziowania, to solidna dawka nowej wiedzy i umiejętności u naszych uczestników. Dziękujemy za ten wspaniały weekend razem, teraz odpoczywajcie i ładujemy energię na nowy sezon!
Puchar Łodzi

09.04.2022

Start w Łodzi był idealnym zwieńczeniem sezonu dla Alicji i Weroniki. Kolejne srebrne medale do kolekcji zdobyte na tak dobrze znanym nam lodowisku są bardzo dobrym podsumowaniem obfitującego w sukcesy sezonu 2021/2022.
Dziękujemy za kibicowanie naszym dziewczynom!
International Mixed Age Trophy

2.04.2022

Pierwszy wyjazd na zagraniczne zawody dla naszego Team Skadi Mixed Age okazał się dużym sukcesem! Zespół w zawodach International Mixed Age Trophy w Szwajcarii zajął 10 miejsce na 17 drużyn oraz jadąc czysty i mocny program, dziewczyny pobiły swój rekord życiowy i złamały granicę 50 punktów. Było to niesamowite doświadczenie i doskonałe zakończenie trudnego i długiego sezonu. Gratulujemy! 😍
Trening naborowy do Sekcji Łyżwiarstwa Synchronicznego

29.03.2022

Klub sportowy Ice'n'roll wraz z Team Skadi ma przyjemność zaprosić na wspólny trening naborowy, który odbędzie się w czwartek, 7.04 o 18:30 (zaraz po zajęciach naszej szkółki).
W związku ze zbliżającym zakończeniem się sezonu startowego dla 2 drużyn Skadi, przyszedł czas na powiększenie naszego grona, by przygotować się do nadchodzącego sezonu 2022/2023 - tym samym zachęcamy do wzięcia udziału w treningu próbnym następujące grupy wiekowe:
Juvenile 4-13
Mixed Age 13-18
Adult 18+Łyżwiarstwo synchroniczne to sport zespołowy, łączący w sobie wiele dyscyplin , a zarazem niezwykle ciekawy i widowiskowy, przeznaczony dla osób w każdym wieku. O korzyściach płynących z pracy w zespole mogą się przekonać zarówno dzieci od 4 roku życia, jak i dorośli szukający nietuzinkowego i dającego dużo satysfakcji hobby. W ubiegłym sezonie udowodniły to drużyny Team Skadi kończąc rywalizację w Mistrzostwach Polski 2022 na 2. oraz 4. miejscu.
Zapraszamy do rozpoczęcia z nami łyżwiarskiej przygody - na treningu naborowym wymagamy jedynie podstawowych umiejętności poruszania się po lodzie.
„NITRO-CHEM” S.A. - Podziękowania

16.03.2022

Serdecznie dziękujemy naszemu sponsorowi na sezon 2021/2022 - Nitro-Chem S.A. za wsparcie rozwoju naszej drużyny i umożliwienie nam startu w zawodach ❄
Zakłady Chemiczne „NITRO-CHEM” S.A. to jeden z największych światowych producentów materiałów wybuchowych. Spółka dostarcza swoje wyroby m.in. dla Sił Zbrojnych RP oraz największych światowych koncernów zbrojeniowych. W swojej działalności specjalizuje się w produkcji materiałów wysokoenergetycznych i ich kompozycji oraz amunicji saperskiej. Świadczy również usługi elaboracji amunicji czołgowej i artyleryjskiej, bomb lotniczych, min przeciwpancernych i morskich. Na rynek cywilny z sukcesem dostarcza środki strzałowe oraz folie z tworzyw sztucznych.

Zakłady Chemiczne „NITRO-CHEM” S.A.
ul. Theodora Wulffa 18, 85-862 Bydgoszcz
tel. +48 52 374 76 60, fax +48 52 361 11 24
e-mail: nitrochem@nitrochem.com.pl, www.nitrochem.com.pl

Dziękujemy!
Puchar Lublina

6.03.2022

Kolejne starty naszych zawodniczek i kolejne sukcesy! Dwa srebrne medale to wynik startów naszych dziewczyn w Lublinie. Gratulujemy Ali i Weronice oraz życzymy dalszych sukcesów!
Warsztaty choreograficzne

5.03.2022

Choreograficzne warsztaty łyżwiarskie w swojej drugiej edycji ściągnęły do Bydgoszczy ponad 20 miłośników jazdy figurowej. Jazda do muzyki, łączenie ze sobą kroków i dwie przygotowane choreografie dały uczestnikom możliwość zabawy łyżwiarstwem i wykorzystania swoich umiejętności w artystyczny sposób. Wraz z ICE PRO Szkolenia Sportowe dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne edycje!
Opolska łyżwa

15.02.2022

Kolejna edycja zawodów Hevelius Cup w Gdańsku przyniosła naszym zespołom sporo emocji. Team Skadi Mixed Age po bardzo dobrym i pewnym programie po raz kolejny pobił swój rekord zdobywając 45.69 pkt, co ostatecznie dało dziewczynom trzecie miejsce i brązowy medal. Team Skadi Adult nie ustrzegł się niestety kilku błędów, zdobywając 16.73 pkt zakończył zawody na czwartym miejscu. Teraz czas na krótką regenerację, analizę przejazdów i wracamy do ciężkiej pracy.

Przejazdy dziewczyn można obejrzeć tutaj:
Weronika
Alicja
6th Hevelius Cup 2022

9.01.2022

W minioną sobotę dwie nasze zawodniczki wystartowały na ogólnopolskich zawodach Opolska Łyżwa 2022. Była to pierwsza nasza wizyta w tym mieście, która zaowocowała dwoma zdobytymi medalami - złotym Weroniki Ryłko oraz srebrnym Alicji Kosińskiej. Gratulujemy naszym dziewczynom zarówno zdobytych miejsc jak i pobicia swoich rekordów życiowych!

Przejazdy teamów można obejrzeć tutaj:
Mixed Age
Adult
Świąteczna szkółka

23.12.2021

Dziękujemy za tak liczy udział w naszym bożonarodzeniowym świętowaniu. Mamy nadzieję, że była miłym przerywnikiem w przygotowaniach i dała dużo pozytywnej energii do radosnego przeżywania świąt. Życzymy Wam dużo spokoju i odpoczynku, może znajdziecie jakieś łyżwiarskie prezenty pod choinką?
Mistrzostwa Polski w łyżwiarstwie synchronicznym 2022

5.12.2021

Pierwszy start naszych teamów w nowym sezonie - czyli Mistrzostwa Polski w łyżwiarstwie synchronicznym 2022 w Gdańsku, był doskonałą okazją na zaprezentowanie przez Team Skadi Mixed Age nowego programu w zupełnie innym klimacie, ale przede wszystkim - przedstawienie nowego polskiego zespołu - Team Skadi Adult. Obie drużyny dały z siebie wszystko na gdańskim lodowisku, co zaowocowało srebrnym medalem Mixed Age oraz rekordem punktowym w wysokości 40,25 pkt, a także czwartym miejscem Adult z wynikiem 17.27 pkt. Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom i życzymy owocnych przygotowań do zbliżających się międzynarodowych zawodów 6th Hevelius Cup 2022.

Przejazdy teamów można obejrzeć tutaj:
Mixed Age
Adult
Halloween Cup 2021 - Podziękowania

09.11.2021

Sportowa rywalizacja w atmosferze dyń, pajęczyn i nietoperzy już za nami, a my chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym sponsorom, bez których ta impreza nie miałaby miejsca.


Stulecie Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego
W 2021 roku mija sto lat od powstania Polskiego Związku Łyżwiarskiego. W ramach roku jubileuszowego, Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego zaplanował kilkanaście wydarzeń, których kulminacją będzie Gala Stulecia. W ramach obchodów nie zabraknie też wystaw pamiątek, okolicznościowego folderu oraz publikacji na kanałach social media klipów i zdjęć historycznych, a także prezentacji polskich klubów.

Mecenasem Stulecia PZŁF jest PGE Polska Grupa Energetyczna. Rok jubileuszowy PZŁF został objęty Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Patronami honorowymi Stulecia PZŁF zostali Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Piotr Gliński oraz Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki.

#100latPZŁF oraz #100leciePZŁF


PGE Energia Ciepła
PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Bydgoszczy jest głównym producentem energii elektrycznej i ciepła w Bydgoszczy.
W skład Oddziału Elektrociepłowni w Bydgoszczy wchodzą dwie jednostki produkcyjne:
Elektrociepłownia Bydgoszcz I – zaopatrująca obecnie w ciepło zachodnią i centralną część Bydgoszczy
oraz Elektrociepłownia Bydgoszcz II – stanowiąca podstawowe źródło zasilania miasta w ciepło.BELIMO

Firma Belimo zdobyła pozycję lidera rynku dzięki swojej pomysłowości, a także wysokiej jakości wykonania produktów oraz ciągłemu ich doskonaleniu. Produkujemy siłowniki do przepustnic, zawory regulacyjne i czujniki, które pozwalają na zapewnianie komfortu i zmniejszenie zużycia energii, działają perfekcyjnie oraz zyskują zaufanie klientów ze względu na niezawodność i trwałość. Okres gwarancji 5 – lat.
Pełna oferta innowacyjnych urządzeń obiektowych HVAC
- Siłowniki
- Zawory z siłownikami
- Czujniki / liczniki energii termalnej
Dziękujemy również naszym pozostałym sponsorom i partnerom za okazane wsparcie!
I MMM Północy & Halloween Cup 2021

31.10.2021

Drugie zawody organizowane przez nasz Klub odbyły się w atmosferze dyń, pajęczyn i nietoperzy, obecnych na całym lodowisku. Był to czas bardzo pracowity, obfitujący w dużo skrajnych emocji, brak snu, chwile niepewności, ale zakończony ogromną satysfakcją i radością. Po raz pierwszy na Torbydzie konkurowały pary taneczne, a łącznie w zawodach wzięło udział 182 zawodników w 37 kategoriach z całej Polski. Dziękujemy za zaufanie i tak pochlebne opinie, lecz przede wszystkim ogromny ukłon należy się naszemu teamowi organizacyjnemu oraz wolontariuszom z Team Skadi, bez których ta impreza nie odbyłaby się na tak wysokim poziomie! Obiecujemy, że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej!

Nasz Klub na zawodach reprezentowały dwie zawodniczki. Debiutująca w klasie srebrnej Weronika Ryłko zdobyła 5 miejsce, a pierwszy start w tym sezonie Alicji Kosińskiej przyniósł jej srebrny medal w kategorii brązowej YA. Gratulujemy!
Dni Otwarte programu „Chodź na łyżwy”

30.09.2021

Już w ten weekend, każdy chętny będzie miał okazję spędzić niedzielę aktywnie - z nami na łyżwach!
3 października zapraszamy na Dzień Otwarty programu Chodź na łyżwy. Pierwsze zajęcia na lodzie zaczniemy o 11:00!

Link do wydarzenia
Ekokluby Czysta Bydgoszcz

29.09.2021

W miniony weekend nasz klub uczestniczył w akcji Ekokluby. Tym razem zajęliśmy się obszarem najbliżej nas - spacerowaliśmy w Parku Centralnym i terenach zielonych nieopodal Torbydu. Dziękujemy wszystkim ochotnikom i Pani Joli Ryłko za organizację!
WIFSA World Open 2021

19.09.2021

Dziesiąte nieoficjalnie Mistrzostwa Świata w jeździe figurowej na rolkach za nami! Był to długi weekend w pięknym Cieszynie, który zaowocował w bardzo dobre wyniki, ukazujące efekt naszej ciężkiej pracy w minionym czasie.

Nasze zawodniczki uzyskały następujące wyniki:
I miejsce - Team Skadi - Synchronized Artistic Skating Junior - 35,51 pkt
I miejsce - Marcelina Paluszkiewicz - 1st Junior - 49,34 pkt
I miejsce - Justyna Kopeć - 3rd Senior - 22,12 pkt
II miejsce - Alicja Kosińska - 3rd Adult A - 20,71 pkt
VII miejsce - Julia Bąk - 3rd Junior - 24,01 pkt
Była to niesamowita przygoda z rolkami figurowymi i pierwszy w Polsce start formacji synchronicznej. Teraz przed nami chwila odpoczynku i wracamy na lód, aby kontynuować przygotowania do nowego sezonu.
Obóz sportowy Krynica Zdrój 2021

31.08.2021

Nasi zawodnicy powrócili z obozu sportowego w Krynicy! Przygotowywali się na nadchodzący sezon szlifując podstawy jazdy, doskonaląc elementy i przygotowując program na nowy sezon. Nie zabrakło również zajęć off ice, baletu, integracji i wędrówek po górach.
Na relacjach Team Skadi na Instagramie (link) zobaczycie znacznie więcej ujęć z obozu, a tymczasem my wracamy na lód już jutro!
Do zobaczenia na tafli!
Szkółka łyżwiarska KS ice'n'roll 2021/2022

31.08.2021

Klub Sportowy ice'n'roll ma przyjemność zaprosić Was do wspólnego odkrywania łyżwiarstwa i spędzania czasu w miłej i sportowej atmosferze podczas zajęć szkółki łyżwiarskiej!
FORMULARZ ZAPISOWY

Spotykamy się w każdy czwartek na Torbydzie w godzinach 17.00 - 17.45, aby razem uczyć się nowych rzeczy i doskonalić nabyte już umiejętności. Zapraszamy wszystkich - dzieci od 4 roku życia, młodzież oraz osoby dorosłe bez górnej granicy wiekowej na każdym stopniu zaawansowania.Zajęcia odbywają się w czterech grupach:
- grupa początkująca dzieci
- grupa początkująca młodzież i dorośli
- grupa doskonalenie jazdy dzieci
- grupa doskonalenie jazdy młodzież i dorośli

Ceny:
Pojedyncze wejście - 40 zł
Karnet na 4 wejścia ważny 4 tygodnie - 120 zł
Płatność gotówką przed rozpoczęciem zajęć.

Uwaga! Każde dziecko ma obowiązek posiadania kasku!
Istnieje możliwość wypożyczenia łyżew na lodowisku.

Zajęcia prowadzone przez doświadczonych trenerów i instruktorów, gwarantują opanowanie łyżwiarskich podstaw oraz nabycie nowych umiejętności, a także świetną zabawę i dobre towarzystwo.
Dla osób chętnych istnieje możliwość trenowania w Klubie w sekcji łyżwiarstwa synchronicznego po wcześniejszej konsultacji z trenerem.

Do zobaczenia na Torbydzie!
Mistrzostwa Polski w jeździe figurowej na rolkach 2021 i Puchar Rumi 2021

4.06.2021

Zawody w Rumi okazały się bardzo szczęśliwymi dla naszych zawodniczek. Zarówno w Pucharze Rumi jak i Mistrzostwach Polskich dziewczyny zaprezentowały się rewelacyjnie, wracając do Bydgoszczy z samymi złotymi medalami.
Ogromne gratulacje!

Mistrzostwa Polski w jeździe figurowej na rolkach 2021
I miejsce - Marcelina Paluszkiewicz - 1st Junior

Puchar Rumi
I miejsce - Julia Bąk - 3rd Junior
I miejsce - Justyna Kopeć - 3rd Senior
I miejsce - Alicja Kosińska - 3rd Adult A
II Warsztaty łyżwiarskie ice’n’roll academy

30.05.2021

W dniach 29-30 maja nasz Klub wraz z ICE PRO Szkolenia sportowe miał przyjemność organizować warsztaty ice’n’roll academy dla pasjonatów łyżwiarstwa figurowego. Odwiedziła nas rekordowa liczba uczestników, chcących poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności oraz spróbować czegoś nowego - tańców obowiązkowych na lodzie. Dziękujemy wszystkim za zaufanie i pozytywną energię, widzimy się na kolejnych edycjach w przyszłym sezonie!
Puchar Arum AZS

19.05.2021

W miniony weekend zostały rozegrane w Warce zawody o Puchar Arum AZS w jeździe figurowej na rolkach. Brała w nich udział nasza reprezentantka Marcelina Paluszkiewicz, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii 1st Junior i uzyskując kwalifikację na pierwsze Mistrzostwa Polski w jeździe figurowej na rolkach, które odbędą się już 4-5 czerwca w Rumi. Serdecznie gratulujemy!
II Warsztaty łyżwiarskie ice'n'roll academy

10.05.2021

Serdecznie zapraszamy na II warsztaty ice’n’roll academy. Zajęcia są kierowane do osób od 15 roku życia posiadających podstawowe umiejętności
jazdy figurowej, chcących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności łyżwiarskie. Będziemy poznawać tajniki
i smaczki dotyczące techniki wykonywania elementów profesjonalnego łyżwiarstwa, sposoby łączenia ze sobą
kroków i zasady pomagające w ich wykonaniu. Nie zabraknie również techniki skoków i piruetów,
istoty wykonywania rozgrzewki oraz treningu ogólnorozwojowo - imitacyjnego.
Dla osób zainteresowanych będzie możliwość wzięcia udziału w dodatkowych zajęciach z tańców obowiązkowych.

Termin:
29 - 30 maja 2021

Miejsce:
Lodowisko Torbyd, ul. Toruńska 59
Centrum Rewital, ul. Garbary 2
Bydgoszcz

Program warsztatów:

sobota:
11.00 – 13.00 – lód
14.00 – 15.00 – sala
19.00 – 21.00 – lód
21.15 - 22.15 zajęcia z tańców obowiązkowych dla chętnych

niedziela:
11.00 – 13.00 lód
14.00 – 15.00 sala

Zajęcia będą prowadzone przez Maję Tandecką oraz Macieja Bernadowskiego – wykwalifikowanych trenerów II stopnia w łyżwiarstwie figurowym,
pełnych pasji i zaangażowania w przekazywanie swojej wiedzy łyżwiarzom na każdym poziomie.

Cena warsztatów zawiera:
• 8 godzin zajęć, w tym 6 godzin na lodzie
• trening na lodzie prowadzony w grupach zaawansowania dopasowanych do umiejętności uczestników
• opieka trenerska w czasie zajęć
• ubezpieczenie NNW
• certyfikat uczestnictwa

Nocleg oraz wyżywienie należy zamówić we własnym zakresie. Na hasło „Klub Sportowy ice’n’roll” mamy dla Was 10% zniżki w następujących hotelach:
- Hotel Zawisza Ul. Gdańska 163
- Przystań Bydgoszcz Ul. Tamka 2
Na lodowisku znajduje się restauracja Talerz Pro Omnis, którą polecamy.

Cena: 349,-
Dla zawodników Team Skadi – 249,-
Dodatkowe zajęcia z tańców obowiązkowych - 50,-

FORMULARZ ZAPISOWY

• wystawiamy faktury
• zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatów, w przypadku gdyby nie zebrała się grupa (min. 10 osób)
  uczestnicy zostaną przez nas powiadomieni max. 3 dni przed rozpoczęciem warsztatów
• dojazd na warsztaty, zakwaterowanie oraz wyżywienie we własnym zakresie
• nie zapewniamy opieki pomiędzy zajęciami dla osób niepełnoletnich

Serdecznie zapraszamy!
Puchar Łodzi 2021

27.03.2021

Puchar Łodzi 2021 szczęśliwy dla naszych zawodniczek! Julia i Weronika debiutowały w klasie brązowej, natomiast dla Alicji z powodu pandemii był to pierwszy start w tym sezonie.

Dziewczyny osiągnęły następujące wyniki:
II miejsce - Weronika Ryłko - klasa brązowa U15 - 20.51 pkt
I miejsce - Julia Bąk - klasa brązowa U18 - 20.22 pkt
II miejsce - Alicja Kosińska - klasa brązowa YA - 17.01 pkt

Gratulujemy naszym zawodniczkom, które po krótkim odpoczynku rozpoczną przygotowania do Pucharu Krakowa, który odbędzie się w połowie kwietnia.
Mistrzostwa Polski w łyżwiarstwie synchronicznym 2021 oraz Puchar Bydgoszczy 2021

1.02.2021

Pierwsze zawody organizowane przez nasz Klub oraz pierwsze zawody na nowym Torbydzie - Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Synchronicznym 2021 i Puchar Bydgoszczy w łyżwiarstwie figurowym 2021 właśnie dobiegły końca. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w tą imprezę, dzięki którym nie byłaby ona na takim poziomie. Przez weekend odwiedziło nasze lodowisko prawie 300 zawodników z całego Polski, startując w różnych konkurencjach wiekowych. Mamy nadzieję, że czas spędzony na bydgoskim Torbydzie będziecie miło wspominali i z checią przyjedziecie do nas na kolejne edycje!

Wyniki naszych zawodników:

MP w łyżwiarstwie synchronicznym 2021 III miejsce – Team Skadi Mixed Age – 39,00 pkt

Puchar Bydgoszczy
III miejsce - Weronika Ryłko – klasa wstępna U15 – 21,61pkt
II miejsce - Julia Bąk – klasa wstępna U18 – 21,82 pkt
5th Hevelius Cup 2020 - Kolejny rekord!

14.01.2021

W dniu 19 grudnia 2020 roku odbyła się w Gdańsku 5 edycja zawodów Hevelius Cup. Ze względu na obostrzenia oraz niepewną sytuację pandemiczną, organizatorzy zdecydowali o przeprowadzeniu imprezy tylko dla polskich zespołów,jednak emocje towarzyszące startom nadal były na najwyższym poziomie. Drużyna Team Skadi w swoich pierwszych zawodach w tym sezonie zajęła drugie miejsce w kategorii Mixed Age z wynikiem 34,02 pkt.
Bardzo nas cieszy duży postęp naszych zawodniczek i pozytywny odbiór nowego programu, który jest w zupełnie innym charakterze.

Przed nami intensywne przygotowania do Mistrzostw Polski w łyżwiarstwie synchronicznym, które odbędą się już 30 stycznia w Bydgoszczy.
Obserwujcie przygotowania do naszych profili na Facebooku i Instagramie, a w międzyczasie zapraszamy do obejrzenia startu Team Skadi z zawodów 5th Hevelius Cup 2020. 👉 Obejrzyj nasz przejazd!
Walley Cup 2021

03.01.2021

Srebro i brąz - z takim dorobkiem wracamy z zawodów Walley Cup 2021. Dziękujemy wszystkim za doping i trzymanie kciuków, najbardziej cieszy nas fakt dużego progresu u naszych zawodniczek od zeszłego sezonu. Teraz po krótkiej regeneracji zabieramy się do ciężkiej pracy, żeby na zawodach w Bydgoszczy zaprezentować się jeszcze lepiej.

Szczegółowe wyniki dziewczyn
III miejsce - Weronika Ryłko – klasa wstępna U15 - 16,39 pkt
II miejsce - Julia Bąk – klasa wstępna U18 - 20,44 pkt
Warsztaty łyżwiarskie ice'n'roll academy

17.10.2020

Warsztaty ice’n’roll academy są kierowane do osób od 15 roku życia posiadających podstawowe umiejętności
jazdy figurowej, chcących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności łyżwiarskie. Będziemy poznawać tajniki
i smaczki dotyczące techniki wykonywania elementów profesjonalnego łyżwiarstwa, sposoby łączenia ze sobą
kroków i zasady pomagające w ich wykonaniu. Nie zabraknie również techniki skoków i piruetów,
istoty wykonywania rozgrzewki oraz treningu ogólnorozwojowo - imitacyjnego.

Termin:
21 – 22 listopada 2020

Miejsce:
Lodowisko Torbyd, ul. Toruńska 59
Centrum Rewital, ul. Garbary 2
Bydgoszcz

Program warsztatów:

sobota:
11.00 – 13.00 – lód
14.00 – 15.00 – sala
20.00 – 22.00 – lód

niedziela:
11.00 – 13.00 lód
14.00 – 15.00 sala

Zajęcia będą prowadzone przez Maję Tandecką oraz Macieja Bernadowskiego – wykwalifikowanych trenerów II stopnia w łyżwiarstwie figurowym,
pełnych pasji i zaangażowania w przekazywanie swojej wiedzy łyżwiarzom na każdym poziomie.

Cena warsztatów zawiera:
• 8 godzin zajęć, w tym 6 godzin na lodzie
• trening na lodzie prowadzony w grupach zaawansowania dopasowanych do umiejętności uczestników
• opieka trenerska w czasie zajęć
• ubezpieczenie NNW
• certyfikat uczestnictwa

Nocleg oraz wyżywienie należy zamówić we własnym zakresie. Na hasło „Klub Sportowy ice’n’roll” mamy dla Was 10% zniżki w następujących hotelach:
- Hotel Zawisza Ul. Gdańska 163
- Przystań Bydgoszcz Ul. Tamka 2
Na lodowisku znajduje się restauracja Talerz Pro Omnis, którą polecamy.

FORMULARZ ZAPISOWY

• wystawiamy faktury
• zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatów, w przypadku gdyby nie zebrała się grupa (min. 10 osób)
  uczestnicy zostaną przez nas powiadomieni max. 3 dni przed rozpoczęciem warsztatów
• dojazd na warsztaty, zakwaterowanie oraz wyżywienie we własnym zakresie
• nie zapewniamy opieki pomiędzy zajęciami dla osób niepełnoletnich

Serdecznie zapraszamy!
Darmowa nauka jazdy na łyżwach – program „Chodź na łyżwy”

12.10.2020

Klub Sportowy ice'n'roll ma przyjemność zaprosić dzieci w wieku szkolnym na BEZPŁATNĄ naukę jazdy na łyżwach!
Program „Chodź na łyżwy” przeznaczony jest dla dzieci szkolnych, obejmuje zajęcia na lodzie oraz zajęcia
imitacyjno - ogólnorozwojowe na sali. Zapraszamy dzieci bez względu na posiadane umiejętności, ilość miejsc ograniczona.

Zapisy pod linkiem

Spotykamy się w następujących terminach:
• wtorek 15.30 - 16.15 - lód - lodowisko Torbyd, ul. Toruńska 59
• piątek 17.00 - 17.45 - lód - lodowisko Torbyd, ul. Toruńska 59
• sobota 10.00 - 11.00 - sala - kampus WSG, ul. Garbary 2

Więcej informacji pod linkiem.

Program organizowany jest przez Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego przy współpracy z PGE Energia Ciepła S.A. oraz Ministerstwem Sportu.


Piknik rodzinny oraz Drzwi Otwarte programu Chodź na łyżwy

07.10.2020

W sobotę 10 października zapraszamy serdecznie na Piknik Rodzinny oraz Drzwi Otwarte
programu Chodź na łyżwy. Czeka na Was bezpłatna nauka jazdy z naszymi instruktorami i trenerami,
animacje oraz pokazy w wykonaniu wielokrotnych Mistrzów Polski, piątego duetu zeszłorocznych
ME - Natalii Kaliszek i Maksyma Spodyrieva oraz bydgoskiej drużyny łyżwiarstwa synchronicznego

Team Skadi.Program imprezy:
10:45 - start rejestracji, która czynna będzie przez cały czas trwania imprezy.
11:15 - zajęcia oraz animacje - pierwsza grupa
12:00 - pokazy
12:15 zajęcia oraz animacje - druga grupa

Na miejscu można będzie wypożyczyć łyżwy (odpłatnie).
Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym, na każdym poziomie zaawansowania!
Dorośli również mile widziani - będzie specjalna grupa.


Zapisy
Link do wydarzenia
Artykuł w Expresie Bydgoskim

Program jest organizowany przez Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego przy wsparciu Ministerstwa Sportu
oraz PGE Energia Ciepła S.A.

Partnerami wydarzenia są Bydgoskie Obiekty Sportowe oraz Lodowisko Torbyd

Do zobaczenia na tafli!Nabór do sekcji łyżwiarstwa synchronicznego

28.09.2020

Już w czwartek 1 października w godz. 17.30 – 18.15 odbędzie się otwarty trening naborowy do drużyny łyżwiarstwa synchronicznego Team Skadi
Poza obecnie świetnie prosperująca drużyną Mixed Age, planowane jest utworzenie dwóch nowych grup – dziecięcej oraz dorosłych. W związku z tym zapraszamy:
• dzieci w wieku 4 – 12 lat
• młodzież w wieku 12 – 18 lat
• dorosłych 18+

Łyżwiarstwo synchroniczne jest sportem dla każdego, niezależnie od wieku, w którym rozpoczyna się swoją przygodę. Nie patrzymy również na umiejętności, wszystkiego nauczymy się razem!

Przyjdź i przekonaj się sam – wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Szczegóły w wydarzeniu na Facebook'u


Na początek naboru Team Skadi zaprezentuje swój program pokazowy, a następnie zaprosi do wspólnego treningu. Po zajęciach zapraszamy na krótkie spotkanie organizacyjne.
Sezon 2020/2021 rozpoczęty!

02.09.2020

Początek września wraz z końcem wakacji przyniósł nam tak bardzo wyczekiwany początek nowego sezonu na bydgoskim Torbydzie.

Cotygodniowa nauka jazdy na łyżwach na szkółce wróciła w nasze standardowe środy, tym razem o trochę wcześniejszej porze – zaczynamy już o 17.30. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania.

Już dziś zacznij z nami swoją przygodę z łyżwiarstwem!